Warning: mysqli_query(): (HY000/3): Error writing file '/tmp/MYLRjJsR' (Errcode: 28 - No space left on device) in /var/www/html/wp-includes/wp-db.php on line 2024
Maldivler – Travel Ser-Vis

hoşgeldiniz

 

Balayı Maldivler

  • Açıklama
  • Galeri
  • Benzer Turlar
  • Diğer Bilgiler

Neler Dahil

1192 İrili ufaklı adadan oluşan kendine has coğrafyasıyla gerçek bir doğa mucizesidir Maldivler… Benzersiz renkleriyle sadece Hint Okyanusu’na ait yaşamın harmanlandığı bu güzellikleri doyasıya yaşamak ve unutulmaz bir tatil geçirmeköisteyenlere harika bir tropikal seçenektir. Sakince dinleneceğiniz, doğanın tadını çıkarabileceğiniz, dalış yapmayı sevenler için de cennetten bir deniz sunuyor Maldivler. Beyaz kumsalların, sıcak güneşin ve alabildiğine berrak bir denizin yanı
sıra çok şık, farklı döşenmiş otellerin bulunduğu, lezzetli yemekleri tadabileceğiniz balayı tatillerinin bu en gözde destinasyonu harika anılar biriktirmek için sizleri bekliyor.

Hint Okyanusu’nda 290 atol ve 1190 mercan adasından oluşan Maldiv Adaları’nın 202 tanesinde yerleşim vardır. Bu adaların 87’si, otel olarak hizmet vermektedir. Kuzeyden güneye 820 kilometrelik, doğudan batıya 120 kilometrelik alana yayılır.
Unesco tarafından dünya üzerinde görülmesi gereken yerler arasında ilk sıralarda bulunan Maldivler aynı zamanda da en çok görülmesi gereken Balayı destinasyonu olarakta bilinir. Dünyaca ünlü seyahat dergilerinin her yıl yapmış olduğu anketlerde, Maldivler ‘den bir veya birden fazla Resort dünyanın en iyi Resortu seçilmektedir. Maldivler’e özgü olan ince beyaz kumlu kumsalları ve turkuaz renkli denizi ile, sessiz ve sakin bir tatil geçirmek isteyen balayı çiftleri açısından dünyanın en güzel tatil bölgesidir. Maldivlere gelen tatilcilerin istatisiklerine göre balayı çiftleri, çocuklu aileler, arkadaş grupları ve çok yoğun çalışan her türlü sorundan uzaklaşıp keyif yapmak isteyenler tercih etmektedirler.
Maldivler, tropikal ve nemli bir iklime sahip. Sıcaklık yıl boyu 27 – 32 C arasında değişir. Kasım-Nisan arası kuru sezon, Mayıs-Ekim arası nemli sezondur. Nemli sezonda Muson yağmurlarına denk gelebilirsiniz. Ancak çok uzun süreli olmayacaktır. Sıcaklık hiç değişmediği içinde yağmur yağarken sıcak denizde yüzmek size farklı bir deneyim yaşatacaktır.
Sosyal Ağlar

Sosyal ağlarımızı takip edin

http://turlar.servistravel.com.tr/wp-content/uploads/2020/02/travel-servis-29.png

Sosyal ağlarımız takip edin