Warning: mysqli_query(): (HY000/3): Error writing file '/tmp/MYl14Wbw' (Errcode: 28 - No space left on device) in /var/www/html/wp-includes/wp-db.php on line 2024
Çeşme – Travel Ser-Vis

hoşgeldiniz

 

Balayı Çeşme

Çeşme

  • Açıklama
  • Galeri
  • Benzer Turlar
  • Diğer Bilgiler

Neler Dahil

Çeşme, son yılların en gözde tatil mekanı…Yarım adanın her yanına yayılan Maldivleri andıran benzersiz plajlarıyla, beach club’larıyla Alaçatı’dan Dalyan’a, Boyalık’tan Aya Yorgi’ye uzanan seçenekleriyle isteyene sakin, isteyene çok geniş eğlence imkanları sunan Ege’nin son yıllardaki gözdesi. Gece Kulüpleri, balık restoranları, benzersiz ege mutfağıyla, hareketli Marina geceleriyle unutulmaz anılar için arzu ettiğiniz hemen her şey Çeşme’de sizi bekliyor.

Çeşme’de Balayı

Yurt içinde hele bir de yaz aylarında balayına çıkacaksanız kaleleri, köyleri, koyları, plajları ile son yılların en gözde ve popüler tatil beldesi olan Çeşme; binlerce yıllık bir tarihin muhteşem doğal güzellikler ile örtülü olduğu bir yer.

Çeşme tatiliniz sırasında gezebileceğiniz pek çok tarihi yer ve şahit olacağınız birçok doğa harikası var.

Çeşme’ye Ne Zaman Gidilir?

Çiftler balayı turları için Çeşme’yi genelde yaz döneminde ziyaret ediyor. Zaten Çeşme’de ekim ayına kadar denize girilebiliyor. Yani ağustos ayını kaçırdık diye üzülmenize gerek kalmıyor. Ayrıca nisan ayında düzenlenen Alaçatı Ot Festivali de ilginizi çekebilir. Eğer hoşunuza giderse balayınızı bu tarihe çekebilirsiniz.

Çeşme’de Ne Yapılır?

Daha çok gece hayatı ile dikkat çeken bölge, genellikle sabaha kadar açık olan mekanlarla ile hayat buluyor.

Bölgenin birçok noktasında pazarlar kuruluyor. Pazarları gezip el işi ürünler alabilir, acıktığınızda Ege mutfağının eşsiz lezzetleri ile tanışabilirsiniz.

Çeşme ilçesi sınırlarında yer alan Alaçatı da son yıllarda popüler balayı destinasyonlarından biri haline geldi. Rengarenk çiçeklerle donatılmış dar sokakları, taş evleri ve butik kafeleriyle çiftlere unutamayacakları bir tatil sunuyor. Bu nedenle Alaçatı’yı gezmeden balayını bitirmeyin!

Çeşme’de Nerede Kalınır?

Çeşme’nin merkezinde birbirinden keyifli balayı otelleri mevcut. Oteller ve detaylı bilgi için ofisimizi arayabilirsiniz !

Sosyal ağlarımızı takip edin

http://turlar.servistravel.com.tr/wp-content/uploads/2020/02/travel-servis-29.png

Sosyal ağlarımız takip edin