Warning: mysqli_query(): (HY000/3): Error writing file '/tmp/MYkJ2GBH' (Errcode: 28 - No space left on device) in /var/www/html/wp-includes/wp-db.php on line 2024
Bodrum – Travel Ser-Vis

hoşgeldiniz

 

Balayı Bodrum

  • Açıklama
  • Galeri
  • Benzer Turlar
  • Diğer Bilgiler

Neler Dahil

Sadece bir tatil beldesi değil, bir yaşam kültürünün sembolü eşsiz Bodrum. Eğlencenin doyasıyla yaşandığı mekanları, her biri bir diğerinden daha farklı maviyle buluştuğu koylarıyla Bodrum sizi yenilemek, yaşama enerjisi katmak için çağırıyor.
Dünyanın 7 harikasından birini bağrında barındırmış olan yarımada, meraklılarına belki her yerden daha fazla sayıda imkan sunuyor. Uzun mevsimiyle bu ebedi mavilikler diyarı rengarenk begonviller ve bembeyaz evleriyle balayı anılarınızda yer
tutmayı bekliyor.

Bodrum balayı otellerinin dillere destan romantizmi, yeni evlenen çiftlerin en özel tatillerini geçirmek için rotalarını buraya çevirmelerini sağlıyor.

Mavi beyaz dokusu, görülmeye değer kalesi ve ünlü gece hayatıyla yerli turistlerin olduğu kadar yabancıların da ziyaret etmekten keyif aldığı Bodrum’un tertemiz koylarında balıklarla yüzecek, bol bol dinleneceksiniz.

Eşinizle hayatınızı birleştirdiğiniz sürecin ne kadar yoğun geçtiğini biliyoruz. O yüzden birlikte ilk tatilinize çıkmadan önce uzun uzadıya araştırma yapmaya vakit ayırmak ya da pek çok alternatif arasında kaybolmak yerine sizin için önerdiğimiz otellere göz atabilir, hayal bile edemeyeceğiniz kadar romantik bir balayı geçirebilirsiniz.

Damak tadınıza düşkünseniz, geleneksel Anadolu mutfağından Ege mezelerine, deniz ürünlerinden İtalyan mutfağına uzanan lezzet duraklarından memnun kalacaksınız demektir. Odun ateşinde pişen pideler, çeşit çeşit kebaplar, özel etler ve mezeler deniz manzaralı romantik restoranlarda kalbinizi fethetmeyi bekliyor.

Sosyal ağlarımızı takip edin

http://turlar.servistravel.com.tr/wp-content/uploads/2020/02/travel-servis-29.png

Sosyal ağlarımız takip edin