Warning: mysqli_query(): (HY000/3): Error writing file '/tmp/MYk7gabd' (Errcode: 28 - No space left on device) in /var/www/html/wp-includes/wp-db.php on line 2024
Barcelona – Travel Ser-Vis

hoşgeldiniz

 

Balayı Barcelona

  • Açıklama
  • Galeri
  • Benzer Turlar
  • Diğer Bilgiler

Neler Dahil

Akdeniz’in tüm sıcaklığını Barselona’nın sokaklarında hissedebilirsiniz. Mimari açıdan sizi büyüleyecek bu şehir, İspanyolların deyişiyle “modernista” akımının getirdiği zevkle tüm cadde lambalarından, binalarına kadar sizi şaşırtacak, mutlu edecektir. Gaudi’nin eserlerinde ki estetik, Sagrada Familia’yı gezip heyecanlanmak, Barceloneta’da bisikletle dolaşmak, Pazar yerinde eşsiz lezzetteki tapasları, paellaları ve tatmakla bitmeyen yemek çeşitleri, sizleri başka diyarlara taşıyor. Akdeniz kokusunun her yerde hissedildiği bu şehirde unutulmaz bir balayı yaşayıp harika anılar biriktirebilirsiniz.

Sanatçı ruhlu çiftleri başta görsel olmak üzere her konuda tatmin edecek kusursuz Barselona’ya hoş geldiniz. Adım başı heykeller, sanat galerileri ve performans gösterilerinin olduğu bu zengin şehir neredeyse hiç uyumuyor! Barselona, İspanya'nın Katalonya özerk bölgesinin başkentidir. İstanbul ‘dan Barselona ‘ya Türk Havayolları ile direk uçuş vardır. Iberia Havayolları ile Madrid aktarmalı gidebilirsiniz böylece isteğe bağlı Barselona’yı Madrid ile kombine ederek bir tur gerçekleştirebilirsiniz. Barselona da Las Ramblas caddesi İstanbul’un İstiklal caddesini anımsatan en ünlü gezi alanıdır. Kafeleri, müzeleri, alışveriş merkezleri, sokak müzisyenleri ve akrobatları ile çok hareketli bir caddedir. Kent Meydanında yer alan Arena ve Katalanlar, turistler için ilgi çekici detaylardan biridir. Flamenko dansının izlenebileceği gece kulüpleri çok sayıdadır. Aslında Barselona daha çok bir eğlence şehridir; kentin her yanından eğlenebilecek yerler bulmak mümkündür. Barselona kent kültürü deyince akla Boğa güreşi ve Flemenko gelir. Kent merkezinde yer alan arena kenti ziyaret eden birçok turistin ilgisini çeker. Barselona aynı zamanda alışveriş için oldukça çeşit bulabileceğiniz bir şehirdir. Antikalar, sanat eserleri, kitaplar, elbiseler, mücevherler, müzikal enstrümanlar, kozmetik ürünleri, hediyelik eşyalar, ünlü İspanyol markaları ve daha bir çok şey kentte bulunan sayısız mağaza ve alışveriş merkezinde alışveriş severleri bekler.
Sosyal Ağlar

Sosyal ağlarımızı takip edin

http://turlar.servistravel.com.tr/wp-content/uploads/2020/02/travel-servis-29.png

Sosyal ağlarımız takip edin